0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Një i burgosur sulmohet fizikisht në Burgun e Dubravës

Një përplasje ka ndodhur gjatë datës 7 gusht brenda Burgut të Dubravës.

Sipas raportit policor Viktima mashkull  kosovar ka raportuar është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

Sipas njoftimit, deri te sulmi dyshohet se ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshje pasi që i dyshuari dhe viktima kanë qenë në vuajtje të dënimit.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...