6.6 C
Pec
E enjte, 23 Mars, 2023

Një i vdekur nga arma e zjarrit dhe dy të plagosur nga therja me thikë në Prishtinë

Një person ka ndërruar jetë nga të shtënat me armë zjarri dhe dy të tjerë kanë marrë lëndime trupore si pasojë e therjes me thikë, ngjarje kjo e ndodhur në mesditë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

Të plagosurit janë duke marrë tretman mjekësore në emergjencën e QKUK-së. “Njëri nga të lënduarit është duke marrë trajtim mjeksësor nga kirurgjia torakale, ndërsa tjetri ka gjendje më stabile”

‘RADIO 1’ ka kontaktuar zëdhënësit e Policisë e Kosovës për rajonin e Prishtinës dhe është në pritje të informatave shtesë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...