11 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Një person gjendet i vdekur afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë, policia nis hetimet

Një burrë është gjetur i vdekur afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë.

Policia njofton përmes raportit se njësitë policore dhe stafi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë hasur në viktimën mashkull kosovar, i cili ishte i shtrirë në tokë.

“Nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e tij. Me vendim te prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet tutje në raport./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...