21.9 C
Pec
E enjte, 11 Prill, 2024

Një përson gjuan me armë zjarri në drejtim të disa grave në Mitrovicë, arrestohet nga policia

Policia e Kosovës ka arrestuar sot një serb në veri të Mitrovicës pasi i njëjti dyshohet se ka shtënë me armë në drejtim të disa grave të nacionalitetit boshnjak.

Policia atij i ka konfiskuar gjithashtu edhe një armë zjarri me të cilën dyshohet se është shtënë, shkruan tanjug.

Ndërkohë gjatë një bastisje në Novobërdë që është pronë e një serbi është gjetur dhe konfiskuar një sasi e konsiderueshme e municionit.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...