5.8 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Një person i vdekur në Pejë, Policia jep detajet

Rastin në Pejë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Ai ka tha se trupi i pajetë është gjetur i shtrirë në fshatin Vitomiricë.

Sipas tij, Policia është duke e punuar intensivisht që të zbardh rastin.

“Sot rreth orës 06:55 policia ka marr një informatë se ne fshatin Vitomiricë një person është i shtrirë dhe dyshohet të jete pa shenja jete. Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, me urdhër te prokurorit rasti cilësohet si hetim i vdekjes, policia është duke punuar intensivisht për zbardhjen e rastit. Për informata të tjera do të njoftoheni me kohë”, ka thënë Rugova. 

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...