11.2 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

Një person me maskë ia vë zjarrin veturës së imamit në Pejë, pamje nga momenti i rastit

Një person në Pejë ka bërë të ditur se veturës së tij i është vënë flaka nga një person me maskë.

Eroll Rexhepi, imam nga Peja ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 03:07 të së mërkurën në lagjen Kapeshnicë.

“Sot rreth orës 03:07am, para shtëpisë sime në lagjen ‘Kapeshnicë’, rruga ‘Rozafa’ në Pejë, një person gjysmë i maskuar ia vënë flakën me lëndë djegëse makinës sime duke e djegur në tërësi dhe duke shkaktuar dëme të tjera…”, shkruan Rexhepi në Facebook, e që është edhe veteran i UÇK-së.


- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...