16.1 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Një person sulmohet me breshëri plumbash të kallashnikovit në Deçan

Të hënën në mbrëmje është sulmuar me armë zjarri një person derisa ishte duke lëvizur me veturën e tij në fshatin Voksh të Deçanit.

Sinjali mëson se për motive akoma të panjohura, në drejtim të veturës së viktimës është gjuajtur me kallashnikov.

Sipas informacioneve të para, nuk ka persona të lënduar dhe ende s’dihen rrethanat e rastit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...