-1.5 C
Pec
E martë, 7 Shkurt, 2023

Një person therret me thikë, gjashtë të tjerë arrestohen në Fushë-Kosovë

Një person është therur me thikë pas një përleshjeje që ndodhi mes gjashtë personave mbrëmjen e së martës në Fushë-Kosovë.

Policia bën me dije se lidhur me rastin gjashtë persona janë arrestuar.

“Janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj kosovarë  pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete. Njëri nga të dyshuarit ka marr lëndime trupore me mjet të mprehtë dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...