11.8 C
Pec
E hënë, 27 Mars, 2023

Një personi në Pejë i keqësohet gjendja, vdes pasi dërgohet në spital

Policia e Kosovës njofton se një personi në Pejë i është keqësuar gjendja shëndetësore dhe pasi është dërguar në spital ka ndërruar jetë.

Rasti është raportuar në polici të martën e 15 marsit, rreth orës 11:10.

“Pejë 14.03.2023 – 11:10. Është raportuar se viktimës mashkull kosovar i është keqësuar gjendja shëndetësore dhe pasi ishte dërguar në spital ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin policor.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Rasti është iniciuar si “Hetim i vdekjes”. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...