5.9 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Njësitë elitare të policisë protestojnë nesër para Qeverisë

Njësitë elitare të policisë së Kosovës gjatë ditës së nesërme pritet të mbajnë protestë.

Protesta do të zhvillohet, para objektit të Qeverisë së Kosovës.

Në dokumentin e siguruar, thuhet se protesta do të mbahet duke filluar nga ora 12:00 dhe pritet të zgjasë deri në ora 12:30.

Kjo nuk do të jetë hera e parë, që njësitë elitare të policisë po protestojnë para objektit të Qeverisë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...