4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Nora Istrefi vjen me poza atraktive nga malet e Rugovës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në malet e Rugovës.

Ajo u ka treguar fansave përmes imazheve të publikuara në rrjetet sociale, se ka zgjedhur Bjeshkët e Nemuna për të kaluar disa ditë të qeta në fund të sezonit veror.

Në fotografitë e publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Nora shfaqet mjaft atraktive, teksa merr poza në malet e fshatit Shkrel të Rugovës.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Diku në një tjetër pozë, këngëtarja u fotografua në pishinën e një hoteli, teksa tregonte me krenari linjat e saj trupore me bikini.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Të tjera fotografi përfshinin shëtitjet në natyrë dhe pozat e ndryshme, ku Nora vazhdimisht vë në dukje figurën e saj elegante të trupit./Njeshi/

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Istrefi përndryshe ka qenë mjaft aktive edhe këtë verë me projekte muzikore dhe angazhime nëpër koncerte e mbrëmje të ndryshme.

Foto: Nora Istrefi/Instagram
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...