4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Notat e lojtarëve, Shqipëri 3-0 Çeki: Berisha dhe Seferi super, Asani dhe Asllani në nivel

Shqipëria ka shënuar fitore ndaj Çekisë me rezultat 3-0 në ndeshjen eliminatore për Euro 2024. Jasir Asani shënoi golin e parë, ndërsa në pjesën e dytë shënoi dy herë Taulant Seferi për fitoren e kuqezinjve.

Lojtari më notën më të lartë nga Sofa Score ishte Etrit Berisha që u vlerësua me 8.6.

Pas tij me notë të lartë u vlerësua Taulant Seferi (8.4), ndërsa pas tij ishin Jasir Asani (7.5) dhe Kristjan Asllani (7.3).

Lojtari më i dobët në fushë ishte Mijmir Chytil me notën 5.7.

Notat e lojtarëve të Shqipërisë dhe Çekisë/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...