13.6 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

NRG Band sjellin këngën e re “Haram”

Grupi i njohur shqiptar, NRG Band, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Haram” titullohet kënga e tyre, të cilën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar Arben Beha, kurse për muzikën është përkujdesur Besnik Qaka.

‘Beat’-i është bërë nga Estto me miksim dhe masterizim të Arbend Qakës.

Për videon ndërkohë u kujdes Visar Director.

Këngën tashmë të plotë mund ta gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të NRG Band.

Qaka përndryshe po vazhdon të jetë i pëlqyer nga publiku ndonëse i ka qëndruar besnik stilit të tij muzikor që nga fillimi i karrierës.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...