15 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Nuk duhet humbur “Sheqeri” i Dhurata Dorës

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Sheqer”, titullohet kënga e saj më e re, pjesë e videoklipit të së cilës është Festa Qoqaj.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën dhe të shihni videoklipin e “Sheqerit”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...