13.7 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

Nuk i ndalë askush, Warriors regjistrojnë fitoren e 11 radhazi

Kampionët në fuqi të NBA shkelin çdo kundërshtar përpara vetes.

Ishte skuadra e Houston Rockets, ajo që i kishte mundur për herë të fundit dhe që nga 4 janari, Golden State Warriors kanë vetëm fitore.

Triumfin e 11-të ata radhazi e regjistruan në parketin e Indiana Pacers me rezultatin e thellë 132-100, që tregon dhe diferencat e thella që ka ekipi nga Oakland me rivalët e tjerë.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...