7.4 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Numri i palestinezëve të vrarë në Gaza rritet në mbi 2800

Të paktën 2.808 palestinezë janë vrarë dhe 10 mijë e 850 janë plagosur që kur Izraeli nisi sulmet në Rripin e Gazës, raporton Reuters një deklarim të ministrisë së shëndetësisë të Gazës.

Më herët gjatë ditës u raportua se numri i të vdekurve ishte 2.750./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...