4.9 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Nush, Ana Kabashi – Kqyre ti

“Kqyre Ti” është kënga më e re e cila këndohet nga Nush dhe Ana Kabashi. Kënga ka gërshëtim melosin popullor me modernen.

https://youtu.be/JtyseGpUUA8
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...