17.4 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Oferta e NimiTV në pakon më të re – Shqip+ vazhdon

Abonohu në pakot më të kërkuara Shqiptare në Diasporë, pakon Shqip+ mund ta merrni për vetëm 89.99€ për 12 muaj abonim.

Kjo pako përmbanë të gjitha kanalet shqip, kanalet e Tring, ArtMotion, Kujtesa si dhe shumë kanale dhe evente sportive në futboll, basketboll dhe shumë sporte të tjera.

Për t’u abonuar fillimisht instaloni aplikacionin falas për Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, Apple TV, Amazon TV, Roku TV etj.

Qendra e thirrjeve dhe kujdesi ndaj klientit në Nimi TV është 24/7, andaj në qoftë se keni ndonjë pyetje, kontaktoni përmes web faqes www.nimitv.com , apo duke telefonuar pa pagesë në numrat e kontaktit:

Zvicër +41-44-578-88-99

Gjermani +49-221-59988956

Angli +44-2-03-139-9024

Greqi +30-211-1983848

Itali +39-06-83364687

Francë +080-090-9587

Australia +61-2-6188-4899

Austri +43-720815633

Norvegji +47-21-95-49-06

Suedi +46-8-535-278-12

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...