17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

OFERTË E ‘RADIO 1’ & Portali ‘NJESHI’ PËR PËRCJELLJE TË FUSHATËS SË SUBJEKTEVE DHE KANDIDATËVE

‘RADIO 1’ si radio-mediumi më i ndjekur me shtrirje të frekuencës rajonale, me mbulueshmëri në mbarë hapësirat shqipëtare dhe botërore edhe nëpërmjet aplikacionit zyrtar në iOS dhe Android ofron mundësi prezantimi, paraqitje, përcjelljeje dhe mbulueshmëri të aktiviteteve të fushatës zgjedhore për zgjedhjet e komunale të 17 Tetorit, për subjektet politike, Kandidatët për kryetar të komunave dhe kandidatët për Asambleist.

Edhe portali ‘Njeshi’ me shtrirje dhe lexueshmëri të lartë, duke krijuar autoritetin e tij me paanshmëri, ofrohet me mundësi të njejta për subjektet politike, Kandidatët për kryetar të komunave dhe kandidatët për Asambleist.

Prezantimet do shfaqen edhe në formë vizive në faqet zyrtare të ‘RADIO 1’, Portalit ‘Njeshi’ dhe subjektit përkatës politik, Kandidatit për kryetar apo kandidatit për Asambleist.

Ofertat mund të dakordohen edhe në pako të përbashkët ‘RADIO 1’ dhe Portali ‘Njeshi’ sikundër dhe veç e veç.

Çmimet janë të volitshme dhe të arsyeshme.

Për interesimin tuaj mund të kontaktoni në numrin e telefonit; 00383 49 100 340./Radio1&Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...