15.7 C
Pec
E premte, 24 Mars, 2023

Operacion i madh i policisë dhe doganës në Pejë, cak ‘mobi shop-et’

Njësiti Kundër Krimeve Ekonomike dhe Dogana e Kosovës kanë zbarkuar rreth orës 12:00 në Pejë për të kontrolluar Mobi Shop-et.

Burimet brenda policisë kanë thënë se operacioni sapo ka nisur dhe cak i tij janë të gjitha mobi shop-et për të cilat ka dyshime për kontrabandë të telefonave./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...