22.5 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Opinioni i Kurtit në New York Times: Mos dyshoni në NATO, shpëtoi popullin tim

Opinion im mbi rolin kyç të NATO-s dhe arritjet e saj në Kosovë i botuar dje në gazetën amerikane The New York Times, në prag të samitit të NATO-s që mbahet javën që vjen në Washington D.C. në 75-vjetorin e themelimit të aleancës Euro-Atlantike, e të cilin sot mund ta gjeni edhe në edicionin ndërkombëtar të kësaj gazete, shkruan Albin Kurti, kryeministër i Kosovës.

Përkthim jozyrtar më posht!

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...