21.9 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Në fundjavë do të rinisin garat e pjesës së dytë të edicionit, me ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës.

Komisioni i Garave tashmë ka caktuar orarin e këtyre dueleve, ku katër ndeshje zhvillohen të shtunën dhe katër të dielën.

Kupa e Kosovës – 1/8 e finales

E shtunë, 04.02.2023, ora 13:00
Liria – Llapi
Feronikeli ‘74 – Trepça ‘89
Ballkani – A&N
Flamurtari – Vushtrria

E diel, 05.02.2023, ora 13:00
Gjilani – Vjosa
Behari – Prizreni
Malisheva – Fushë Kosova
Prishtina – Dukagjini /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...