9 C
Pec
E premte, 7 Maj, 2021

Orari i takimeve të javës së 22-të në Superligë

Është caktuar orari i ndeshjeve të xhiros së 22-të në Superligë.

Kjo xhiro do të zhvillohet në tri ditë, me ndeshjen hapëse Trepça’89 – Prishtina, që luhet të shtunën.

Ndërkohë, dy takime luhen të dielën dhe dy tjera të hënën.

Të dielën Drita pret Besës, ndërsa Llapi do të jetë nikoqirë i Ballkanit.

Për të hënën janë programuar ndeshjet Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli.

Superliga – Java e 22-të
E shtunë, 27 shkurt

Trepça’89 – Prishtina (13:00)

E diel, 28 shkurt

Drita – Besa

Llapi – Ballkani (13:30)

E hënë, 1 mars

Drenica – Gjilani (13:00)

Arbëria – Feronikeli (13:00) /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...