5.9 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Osmani: Bunjaku dhe pjestarët e tjerë dje u sfiduan nga bandat terroriste të dirigjuara nga Beogradi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se pjestarët e Policisë së Kosovës dje u sfiduan nga bandat terroriste të dirigjuara nga Beograd.

Osmani potencoi se Policia e Kosovës ka rikthyer ligjin dhe mbrojti integritetin territorial të Republikës së Kosovës.

“Afrim Bunjaku sikurse gjithë pjestarët tjerë të Policisë së Kosovës, dje u sfiduan  nga bandat terroriste të dirigjuara nga Beogradi, dhe bënë atë që duhet, rikthyen ligjin mbrojtën integritetin territorial dhe sovran dhe vunë në vend dinjitetin”, u shpreh Osmani./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...