11.3 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Osmani dhe Szunyog diskutuan për zhvillimet politike dhe ato të sigurisë

Ambasadori i BE-së në Kosovë, Tomas Szunyog, ka zhvilluar takim me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Ai ka bërë të ditur se në këtë takim i pari ndërmjet tyre për këtë vit është diskutuar për zhvillimet politike dhe të sigurisë, si dhe disa tema që kanë të bëjnë me agjendën e BE-së.

Szunyog, në një postim në X, tha se takimi me Osmanin ishte shumë i mirë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...