16.9 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Osmani e Konjufca bëjnë homazhe për ish-deputetin Ali Lajçi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, kanë bërë homazhe pranë arkivolit të ish-deputetit Ali Lajçi.

Ish-veprimtari i çështjes kombëtare, Ali Lajçi u nda nga jeta ditën e hënë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...