15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Osmani, Kurti e Konjufca në takim me ambasadorët e QUINT-it për të diskutuar rreth anëtarësimit të Kosovës në KiE

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti dhe kryeparlamentari Glauk Konjuca, janë takuar me ambasadorët e shteteve të QUINT-it për të folur rreth anëtarësimit të Kosovës në Këshillin e Evropës

“Takimi i Presidentes Osmani, Kryetarit Konjufca dhe Kryeministrit Kurti bashkë me ambasadorët e shteteve të Quint-it lidhur me anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Evropës”, ka njoftuar Presidenca.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...