2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Osmani me armë në dorë, njofton për vizitën në kompaninë për prodhimin e tyre në Kroaci

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka vizituar sot kompaninë për prodhimin e armëve në Karlovac të Kroacisë, HS Product.

Fotografi nga kjo vizitë ka publikuar vetë Osmani, ku shihet me armë në dorë.

“HS Product – Kompania për prodhimin e armëve. Karlovac, Kroaci”, ka shkruar Osmani, sipër fotografisë.

Ndryshe, Osmani po qëndron që nga dje në një vizitë zyrtare në Kroaci. Dje, ajo është pritur në takime nga Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanovic . Kryeministri Andrej Plenkovic dhe Kryetari i Parlamentit, Gordan Jandroković ./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...