24.5 C
Pec
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Osmani nesër pret në takim kryetaren e Kuvendit të Sllovakisë Zupančič

Të hënën në orën 12:30, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim Kryetaren e Kuvendit të Sllovenisë, Urška Klakočar Zupančič.

Mediat mund të marrin pamje tek pritja në hyrje të Presidencës dhe në fillim të takimit, thuhet në njoftimin e presidencës.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...