22.3 C
Pec
E premte, 22 Shtator, 2023

Osmani nga Samiti i Brdo Brijunit: Kosova vazhdon të luajë një rol për të ardhmen e rajonit

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka thënë se Kosova po vazhdon të luajë një rol për të kontribuar në të ardhmen e Ballkanit.

Osmani, e cila është e ftuar në Samitin e Brdo Brijunit, ka potencuar se është mirënjohese për pritjen e ngrohtë që iu është bërë në Shkup.

“Kosova vazhdon të luajë një rol aktiv për të kontribuar në të ardhmen e rajonit tonë dhe është e përkushtuar në rrugën tonë euroatlantike”, shkroi Osmani. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...