13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Osmani priti në takim zyrtarin e lartë amerikan

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur në takim Ndihmës Sekretarin për Byronë Ndërkombëtare për Narkotikë dhe Sundim të Ligjit të SHBA, Todd D. Robinson.

Takimi filloi nga ora 10:00, ndërsa mediat u lejuan të marrin pamje.

Ndërkaq, pas takimit do të ketë deklarim për media. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...