15 C
Pec
E hënë, 2 Tetor, 2023

Osmani publikon fotografi me Clinton dhe Clark: Dy heronj, një histori, Kosova në mes

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është duke qëndruar në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Osmani gjatë qëndrimit në SHBA ka zhvilluar disa takime të rëndësishme, së fundmi presidentja ka takuar ish presidentin e SHBA-së, Bill Clinton dhe ish gjeneralin e NATO-s, Wesley Clark.

“Dy heronj, një histori, Kosova në mes”, ka shkruar presidentja sipër fotografisë së publikuar./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...