18.8 C
Pec
E premte, 24 Maj, 2024

Osmani sot pret në Prishtinë presidenten sllovene Musar dhe presidentin Begaj


Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani në ora 15:00 sot pret në takim Presidenten e Sllovenisë, Nataša Pirc Musar, e cila do të marrë pjesë në Forumin Ndërkombëtar për Gratë Paqen dhe Sigurinë.

Në ora 16:00, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani po sot pret në takim Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj, i cili do të marrë pjesë në Forumin Ndërkombëtar për Gratë Paqen dhe Sigurinë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...