2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Osmani sot pret në takim Ndihmës Administratoren e USAID-it

Presidentja Vjosa Osmani sot pret në takim Ndihmës Administratoren e USAID-it, Erin E. McKee.

Takimi fillon nga ora 10:00.

Mediat mund të marrin pamje në fillim nga takimi, ndërsa pas takimit Osmani  dhe McKee deklarohen për media. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...