29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Osmani takohet me drejtoreshën e korpusit për paqe të SHBA-së

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim Drejtoreshën e Korpusit për Paqe (Peace Corps) të SHBA-së, Carol Spahn.

Osmani e Spahn kanë diskutuar për baskëpinimin mes Kosovës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Pas takimit, presidentja Osmani e drejtoresha Spahn do të mnajnë një konferencë për media./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...