20 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Osmani takohet me kryeministrin holandez: Diskutuan për të mirën e Kosovës dhe të ardhmen euroatlantike të saj

Presidentja Vjosa Osmani është takuar me kryeministrin holandez, Mark Rutte, në margjinat e Samitit për Ukrainën.

“Diskutime gjithnjë përmbajtjesore me kryeministrin holandez, Mark Rutte, në të mirën e popullit të Kosovës dhe të ardhmes euroatlantike të saj”, ka shkruar Osmani në Facebook.

Osmani ka shpërndarë edhe disa fotografi me Rutten./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...