20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Osmani vendos kurorë lulesh në monumentin “Nëna Shqipëri” në Tiranë

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani po qëndron për vizitë dy ditore në shtetin e Shqipërisë.

Ajo gjatë ditës së sotme ka vendosur kurorë lulesh në monumentin “Nëna Shqipëri” në Tiranë.

Bashkë me të ishin nënkryetari i Bashkisë, Andi Seferi, dhe komandanti i Gardës së Republikës, Gramos Sako.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...