9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

Osmani viziton kopshtin e fëmijëve në Lipjan: E ardhmja e Kosovës është e ndritshme

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani pas vizitës së saj në komunën e Lipjanit dhe takimit me kryetarin e saj, Imri Ahmetin, e vizitoi edhe kopshtin e fëmijëve.

E para e vendit u shpreh se e ardhmja e Kosovës është e ndritshme.

“Në mesin e më të vegjëlve tanë në kopshtin e fëmijëve në Lipjan, u mbushëm përplot energji pozitive. E ardhmja e Kosovës është e ndritshme”, ka shkruar Osmani në Facebook./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...