4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Pa Zhegroven dhe kapitenin, Kosova në lloq “e shkelë” Izraelin

Kosova ka marrë një fitore të vështirë në “Fadil Vokrri”.

Dardanët kanë mposhtur Izraelin me rezultat 1-0 në ndeshjen e fazës kualifikuese për Euro 2024.

Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Milot Rashica në minutën e 41-të./Njeshi&IO/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...