16.1 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Pacolli: Ramazani i 60 që e agjëroj, Zoti është i madh

Presidenti i AKR-së dhe një prej shqiptarëve më të pasur, Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se ky është Ramazani i 60 që ai e agjëron.

Pacolli ka thënë se Ramazani është muaji më i bukur i vitit për të. “Ramazani është muaji më i bukur i vitit për mua. Dhe këtë vit po hyj në agjërimin tim të 60-të. Zoti është i madh!”, ka thënë ai.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...