26.8 C
Pec
E hënë, 17 Qershor, 2024

Pamje/Aksident trafiku në Dollovë të Klinë, autoambulanca në vendin e ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Dollovë të Klinës. Në pamjet e postuara nga Klina.Info, ambulanca shihet se ndodhet në vendin e ngjarjes.

Në këtë aksident janë të përfshira dy vetura. Tani për tani nuk dihet sa persona janë të lënduar dhe shkaqet që çuan deri të ky aksident.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...