18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Pamje/ Momenti kur vetura i godet dy fëmijët në Pejë

Gjatë ditës së Diel një veturë ka goditur në zebra dy fëmijë në Pejë.

‘RADIO 1’ raportoi se njëri nga fëmijët e lënduar është në gjëndje më të rëndë dhe është dërguar në QKUK, gjatë mbrëmjes së të dielës.

Ndërsa gjatë ditës lajmin për ‘RADIO 1’ e ka konfirmuar zëdhëndësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Sot rreth orës 14:45 policia është njoftuar për një aksident. Në këtë aksident kanë qënë të involvuar një veturë dhe dy fëmijë. Ata janë dërguar për trajtim në spital”, ka thënë Rugova.

Mediat kanë shpërndarë videon e momentit kur vetura godet dy fëmijët./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...