35 C
Pec
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Panduri-Mullarama: Qytetarët mund të bëjnë regjistrimin e foshnjeve në Administratë

Drejtoresha e drejtorisë për Admininistratë, Nita Panduri-Mullarama ka bërë thirrje qytetarëve që ti drejtohetn Administratës për regjistrim të fëmijëve përshkak të situatës së krijuar në Spitalin Regjional të Pejës.

Postimi i plotë, pa ndërhyrje:

Ju njoftojmë se për shkak të situatës së krijuar në spitalin regjional të Pejës, ngjarjes ku një pjesë e hapësirës ishte përfshirë nga zjarri, dhe si pasojë ka ndërprerje të rrjetit, për atë arsye nuk mund të ofrojmë shërbimin e regjistrimit të foshnjave.

Qytetarët mund të bëjnë regjistrimin e lindjeve në objektin e Administratës – Gjendja Civile, zyra Nr. 10 kati 2. Për çdo ndryshim, aktivizim te zyrës në spitalin Regjional do ju informojmë me kohë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...