8.7 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Paolo Dybala në Juventus, jo tek Real, ManUtd ose Chelsea

JUVENTUS nuk e shesin Paulo Dybala në afatin kalimtar të verës, sepse nuk mundën të nënshkruajn me Lionel Messi ose Neymar për ta zëvendësuar yllin argjentinas. Këtë nuk po e themi ne, por drejtuesit e klubit Italian.

Dybala është në monitorim të dy gjigandëve të Premier League, Manchester United dhe Chelsea, ekipe që po shikojnë të forcojnë radhët me një super-talent.

Në “pazarin” e dy klubeve angleze, është edhe Real Madrid të cilët kanë bërë gati ofertën e “rëndë” prej 120mln euro për 25 vjeçarin.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...