22.9 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Papa Françesku bën shqiponjën, Rama ndan momentin para përballjes me Spanjën

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ndarë një foto të Papa Françeskut duke bërë shqiponjën, simbolin e të gjithë shqiptarëve anë e mbanë botës.

Kjo foto është ndarë ne facebook-un e Ramës, pak minuta para se të nis ndeshja mes Shqipërisë dhe Spanjës

Shqipëria duhet ta tregojë vetën në këtë ndeshje, për të ecur tutje në Kampionatin Evropian./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...