16.1 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Paraqitja mahnitëse e Dua Lipës, ky stil është trendi i vitit

Dua Lipa tregoi stilin e saj të veçantë në NYC ditën e sotme ku u shfaq e veshur me një pallto lëkure të mrekullueshme.

Këngëtarja, 28 vjeçe, e cila është duke u përgatitur për promovimin për albumin e saj të ri, mahniti me pallton, e cila duket më e gjërë tek pjesa e shpatullave.

Këngëtarja, 28 vjeçe, e cila është në rrugën e promovimit për albumin e saj të ri, mahniti me pallton e plotë, e cila mburrej me jastëkë shpatullash.

Ajo e ka veshur këtë mbi xhinse dhe e ka shoqëruar paraqitjen me taka.

Flokët e saj të kuqe të ndezur ranë në sy me veshjen duke e shoqëruar me grim të lehtë.

Ylli i veshi streçet e saj të kthyera në një bisht të hijshëm për atë ditë

Këngëtarja dhe tekstshkruesja ka promovuar albumin e saj të ri, Radical Optimism./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...