8.1 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot me vranësira dhe reshje shiu.

Temperatura minimale 14 gradë Celsius, maksimalja 24 gradë Celsius.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...