4.9 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot me diell dhe vranësira.

Temperatura minimale 13 gradë Celsius, maksimalja 22 gradë Celsius.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...