20.1 C
Pec
E enjte, 28 Shtator, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, pritet ta përcjellë mot me vranësira dhe reshje lokale.

Temperatura minimale 14 gradë Celsius, maksimalja 21 gradë Celsius.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...