20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Parashikimi i motit

Mbarë vendin, do ta përcjellë mot me diell dhe vranësira.

Temperatura minimale 17 gradë Celsius, maksimalja 31 gradë Celsius.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...